Studio Piosenki Farafka


Wokalno-aktorskie Studio Piosenki Farafka powołane w 2012 roku działało z niemałymi sukcesami do 2017 w siedzibie Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie, gdzie zrealizowało i zagrało dla publiczności ponad setkę 

wydarzeń - koncertów, spektakli i recitali.


Studio, oferując regularną naukę śpiewu i zajęć aktorskich, przygotowało do zawodowej pracy na scenie wielu absolwentów. Każda z osób, korzystająca z zajęć, mogła zmierzyć się na profesjonalnej scenie z tremą - w pełnym oświetleniu i nagłośnieniu. Studio przygotowało do pracy na scenie oraz egzaminów w szkole aktorskiej, akademii muzycznej, teatralnej czy musicalowej dużą ilość słuchaczy.

 

Wysoki, profesjonalny poziom edukacji artystycznej zyskał uznanie jurorów na liczących się, regionalnych i ogólnopolskich konkursach, przeglądach i przesłuchaniach; w postaci nagród, wyróżnień - I miejsc na podium

naszych adeptów oraz adeptek śpiewu.

 

Studio umożliwiło odbycie stażu zawodowego osobom zdającym eksternistyczny egzamin przed komisją ZASP.

 

Studio zorganizowało kilka konkursów wokalnych oraz przeglądów dla wokalistów. Zapraszało do współpracy zawodowych aktorów, muzyków, tancerzy, realizatorów dźwięku, obrazu, stylistów czy trenerów dziedzin pokrewnych. Umożliwiło wielu, raczkującym w zawodzie nauczycielom, praktykę i staż pedagogiczny.

 

Zdolne i wrażliwe osoby, prócz osobistego rozwoju mogły nawiązywać tu głębokie przyjaźnie, dzielić się pasją, umiejętnościami, doświadczeniem – tworząc zgrany zespół.

 

Archiwum działań w ramach projektu Studio Piosenki Farafka znajduje na FB, w dziale zrealizowanych wydarzeń oraz w galerii. Aby spytać o możliwość konsultacji, zapraszamy do zakładki kontakt.