TOTEATR


Powołany w czerwcu 2016 TOTEATR działa z powodzeniem i ma na swoim koncie wiele udanych wydarzeń scenicznych z udziałem publiczności. Jego misją jest upowszechnianie literatury rodzimej i światowej a także promowanie wartościowych artystycznie produkcji oraz ich twórców.

 

W programie TOTEATRU znajdują się zarówno spektakle teatralne, koncerty, recitale jak i monodramy.

Jedna z otwierających działanie Teatru premiera to spektakl „ZABAWA W KOTY” (adaptacja tekstu, scenariusz,

reżyseria, inscenizacja, kostiumy, koncepcja plakatu, światła). Premiera miała miejsce 8 marca 2017 w Krakowie.

 

Kolejne produkcje to "Truskawki w Milanówku", recital wokalny z autorskimi aranżacjami piosenek do tekstów takich autorów, jak m.in.: W. Młynarski, A. Osiecka, E. Stachura czy L. Cohen.

 

Sezon 2017 zakończyły dwa wydarzenia: monodram LISTONOSZ, z autorską adaptacją tekstu Ch. Bukowskiego, scenariuszem, reżyserią, inscenizacją i projekcjami wideo, oraz spektakl słowno-muzyczny BŁĘKITNY EXPRESS inspirowany życiem i twórczością H. Ordonówny. Wszystkie przyjęte gorącym aplauzem i uznaniem naszej publiczności.

 

TOTEATR jest Teatrem impresaryjnym, oferującym swoje produkcje podmiotom zewnętrznym. Realizacje wyróżnia wysoki poziom artystyczny, oryginalny scenariusz, aranżacje i profesjonalne wykonania partii solowych - wokalnych, muzycznych oraz aktorskich.

 

Zapraszamy do współpracy sponsorów, organizatorów i managerów kultury. TOTEATR na FB.

 

 

(TEATR oferuje możliwość odbycia stażu zawodowego na scenie estradowej śpiewakom, aktorom sceny muzycznej, piosenkarzom. Do egzaminu eksternistycznego ZASP, zgodnie z regulaminem, mogą przystąpić artyści z udokumentowanym, minimum 3 letnim stażem na scenie, rekomendowane lub delegowane przez osoby kierujące instytucjami kultury z którymi współpracują oraz kandydaci z zaświadczeniem odbycia nauki prywatnej. W ramach stażu adepci pracują z pedagogiem śpiewu, choreografem, reżyserem – podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i występują na scenie dla publiczności).